
Босоніжки ALROMARO бежеві натуральна шкіра виробництво Україна ALR1491-437-584Kb - розмір 40 (25,5 см)
2 090 ₴
- Готово до відправки
- Код: ALR1491-437-584Kb
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Розмір | 40 |
| Довжина устілки | 25,5 см |
| Висота підошви | 0,5 см |
| Висота каблука | 9 см |
| Обхват халяви | см |
Ці босоніжки придумані для того, щоб полегшити жінкам життя. В них комфортно, за рахунок зручної колодки, в них ніжка дихає, за рахунок натуральних матеріалів і відкритого верху. Дана модель робить ногу візуально стрункішою і тонше, а ще чудово поєднується з сукнями, джинсами, шортами, загалом, з чим завгодно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ALROMARO |
| Матеріал підошви | Тунит |
| Фасон каблука | Стовпчик |
| Колір | Бежевий |
| Вид взуття | Босоніжки |
- Ціна: 2 090 ₴








