
Балетки Libero чорні натуральна шкіра виробництво Україна Lib109-3Kblack - розмір 36 (24,3 см)
1 349 ₴
- Готово до відправки
- Код: Lib109-3Kblack
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Розмір | 36 |
| Довжина устілки | 24,3 см |
| Висота підошви | 0,4 см |
| Висота каблука | 1 см |
| Обхват халяви | см |
Зручні і легкі балетки, виконані з натуральних матеріалів. Ідеальний варіант на кожен день.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Libero |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 349 ₴









