
Черевики Zimaleto чорні натуральна шкіра виробництво Україна Zl52tKblack - розмір 36 (23,5 см)
2 490 ₴
- Готово до відправки
- Код: Zl52tKblack
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Байка |
| Розмір | 36 |
| Довжина устілки | 23,5 см |
| Висота підошви | 1,5 см |
| Висота каблука | 4,5 см |
| Обхват халяви | - см |
Стильні черевики з натуральних матеріалів, зручні і практичні в шкарпетці. Черевики must have для холодного сезону. Це сама універсальна модель взуття, поєднується з будь-яким нарядом. Відмінний варіант на кожен день!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimaleto |
| Матеріал підкладки | Байка |
| Матеріал підошви | Каучук |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 490 ₴








