
Топ-сайдери жіночі пудрові натуральна шкіра Україна Cliford — розмір 36 (23,3 см) (модель: Clif232-025-BKpow)
2 190 ₴
- Готово до відправки
- Код: Clif232-025-BKpow
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Розмір | 36 |
| Довжина устілки | 23,3 см |
| Висота підошви | 1 см |
Топ-сайдери — це необхідний street style атрибут для тих, хто хоче почуватися одночасно модно та комфортно. Дуже м'які, вже після декількох носок шкіряний верх набуває форми стопи, що створює неймовірний комфорт під час ходьби.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cliford |
| Матеріал підошви | Поліуретан |
| Колір | Пудровий |
| Вид взуття | Топ-сайдери |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Clif232-025-BKpow |
| Вага півпари | 165 г |
| Вид підошви | Плоска (< 2 см) см |
| Висота каблука | Нижче 30 мм: 0 мм |
| Висота підошви | 1 см |
| Гарантійні умови | 90 днів |
| Стать | Жінкам |
| Довжина устілки | 23,3 см |
| Дозамовлення моделі | Постійно діючий розпродаж |
| Достатність розмірів для нової колекції | Не достатньо |
| Застібка | Шнурки |
| Кількість пар | 3 |
| Кількість розмірів | 3 |
| Матеріал верху | Шкіра: Шкіра |
| Матеріал підкладки | Шкіра |
| Матеріал устілки | Натуральна шкіра |
| Відкритість носка | З закритим носом |
| Розмір | 36 |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль взуття | Повсякденний |
| Країна | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Форма носка | Закруглений |
- Ціна: 2 190 ₴







